קייטנות שירה

קייטנות שירה ומוסיקה ברחבי הארץ

קייטנות שירה לילדים מתקיימות ברחבי הארץ.


קייטנות שירה מוצעות לרוב על ידי מפעילי חוגי שירה ונגינה המתקיימים במהלך השנה. בקייטנה משולבות גם פעילויות של כיף והופעות מיוחדות. ילדים רבים אוהבים להתנסות בשירה, בנגינה, בכתיבה ובהלחנה. 

בחופשות זו הזדמנות נהדרת עבורם להתנסות בקייטנות שירה, ללמוד לנגן, לשיר ולהופיע על במה. ישנן קייטנות המשלבות סגנונות שירה שונים ואילו קייטנות אחרות מתמקדות בסגנון אחד בלבד. רוב הקייטנות משלבות גם אמנויות מתחומים אחרים המוסיפים ערך מוסף לקייטנה. בקייטנות השירה הילדים לומדים פיתוח קול ומתנסים בסדנאות בהן הם לומדים- לשיר, לנגן, להלחין ולכתוב מילים למנגינה.


 

הכתבה מתעדכנת מעת לעת. היכנסו והתעדכנו בקייטנות השירה לילדים.

 

קייטנת המוזיקה של לימונצ'לו

קייטנת מוזיקה איכותית לילדים ונוער המנגנים ושרים.
קייטנת מוסיקה לימונצ'לו

נפתחה ההרשמה למחזור ה-10 של קייטנת המוזיקה של לימונצ'לו. הקיץ הינו הזדמנות נפלאה לשפר ולחזק את היכולות המוסיקליות של הילדים.בנוסף יהנו הילדים מפעילויות כיפיות וממפגש עם ילדים נוספים המנגנים ושרים.
מה בתכנית?
שיעורי נגינה יומיים על כלי הנגינה של הילד ועל כלים נוספים, סדנאות הלחנת מוסיקה, נגינה בלהקה, יצירת מוזיקה בתוכנות מקצועיות באולפן ביתי, שידור תכנית רדיו עם כל החברים, ימי בריכה וימי קולנוע ולבסוף הופעה על הבמה הגדולה. הקייטנה כוללת ארוחת סנדויצ'ים, פירות ושתייה.

בשורה התחתונה:

איפה: בכפר הירוק

מתי: 02-20/07/17, לא כולל שישי- שבת. 08:30-13:30

לאילו גילאים: כיתות ג'-ט'. מספר המקומות מוגבל.

הטבה של 300 ₪ לנרשמים עד ה-2/06/17

לפרטים נוספים: 073-7843187

 
 
 
עוד פרטים על קייטנות שירה לילדים: 

קייטנות השירה - מתי?

קייטנות שירה פועלות בארץ בחופשת הפסח ובחופשת הקיץ. קייטנות הפסח או קייטנות אביב מתקיימות בחופשת בית הספר ובחופשת הקיץ בחודשים יולי  ואוגוסט מתקיימות קייטנות שירה לקיץ שנמשכות החל משבוע ועד שלושה שבועות.

 

קייטנות שירה –אילו סוגים קיימים

קייטנות השירה בארץ מגוונות וכוללות סגנונות רבים. ישנן קייטנות המשלבות כמה סגנונות שירה יחד עם פעילויות נוספות לרוב בתחום האמנויות. מבין קייטנות השירה ניתן למצוא בארץ:

קייטנות שירה ונגינה על פסנתר, קייטנות הלחנה ושירה, קייטנות תיאטרון ומחזות זמר, קיייטנות אופרה ועוד. 

 

קייטנות השירה – היכן?

קייטנות השירה מתקיימות בכל הארץ. ניתן לרשום את הילדים לקייטנות שירה באזור המרכז, באזור ירושלים והסביבה, אזור השרון, אזור השפלה ואזור הדרום. קייטנות שירה מתקיימות בערים מרכזיות כמו תל אביב, רמת גן, גבעתיים, ירושלים, חיפה, רחובות, באר שבע, כפר סבא, רעננה, נתניה, הרצלייה, מודיעין, אשדוד, אשקלון, עפולה, כרמיאל, חדרה, פתח תקוה, חולון, ראשון לציון, הקריות, עתלית, נהריה, יבנה, בית שמש, גדרה, נס ציונה ועוד.

 

קייטנות שירה לאילו גילאים?

קייטנות שירה מוצעות לרוב לגילאי בית הספר לכיתות א'-ו' וגם לבני הנוער. 

 

מפעיל קייטנה, צור קשר לאפשרויות פרסום מעולות

 

שתף