שיווק קייטנה: כיצד חושפים את הקייטנה לקהל הרחב?

איך לקדם ולשווק את הקייטנה לקהל היעד

שיווק קייטנות

מפעילי קייטנות ותיקים כבר יודעים שהם עומדים בפני עולם חדש של תוכן  ופרסום. אם בעבר מודעה בעיתון המקומי הייתה מספיקה להרשמה מוקדמת לקייטנה אשר בבעלותם, כיום הם עומדים בפני תחרות גדולה יותר ואינספור אפשרויות לפרסם את הקייטנה בחינם או באמצעות קניית פרסום.

במאמר הבא ננסה לעשות קצת סדר ולהמליץ על דרכים שונות לשווק את הקייטנה לקהל הרחב

 

איך לשווק את הקייטנה במרחב הווירטואלי?

נתחיל מההתחלה. הקימו אתר אינטרנט ממותג ומעוצב ברמה גבוהה. פנו לקהל היעד שלכם באתר, ספרו להם על אופי הקייטנה, סדר היום שלה, הצוות והייחודיות המאפיינת אותה. הציבו טופס הרשמה בולט. כתובת אינטרנט היא כרטיס הביקור של הקייטנה שלכם במרחב הוירטואלי ומכאן אתם צריכים לקדם אותו באמצעים שונים. בכל מקום אשר תפרסמו את הקייטנה שלכם ציינו את כתובת האתר. את האתר ניתן לקדם באמצעות חברת קידום אתרים וגם באופן ממומן על ידי קניית מודעות בגוגל לפני ובעת עונת ההרשמה לקייטנות.

 

קידום הקייטנה ברשתות החברתיות

אחרי שהקמתם אתר יפה ומושקע, השקיעו גם בעמודים ברשתות החברתיות. פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, פינטרסט ואחרים אשר קהל היעד שלכם מבקר בהם. דאגו להפעיל אותם. קייטנות 2019 לא קיימות כיום, אם אין להן נוכחות ברשתות החברתיות. בפייסבוק ובאינסטגרם שמרו על קשר עם הקהל שלכם- הזמינו אותו להיות חלק מהעמוד. העלו תמונות מקייטנות קודמות, בשרו על ההרשמה הבאה, שתפו טיפים והמלצות.  

 

פרסום באתרים מובילים

אתרי נישה רבים העוסקים בילדים ומשפחה ולהם קטגוריית קייטנות מקודמת מציעים פרסום אפקטיבי. בדקו מה הטראפיק של האתר ומי מבקר בו מדי יום. קהל היעד שלכם נמצא באתרים הללו וכדאי שגם אתם. גם באתר שלנו הצעות פרסום נהדרות למפעילי קייטנות.

 

פרסום בעיתונים מקומיים

הרבה אנשים טוענים שהפרינט מת, אנחנו אומרים – אל תספידו אותו עדיין. מודעות בעיתונים מקומיים עדיין תקפות וקהל היעד שלכם נמצא ברדיוס מסוים וקורא את העיתונים הללו. השקיעו במודעה לקראת קייטנת קיץ אשר אתם מעוניינים לקדם.

 

פה לאוזן

אותו שיווק עתיק יומין שגם תופס כיום!. מוניטין של קייטנה נבנה במהלך שנות הפעילות שלה. לקייטנה ותיקה יש לקוחות חוזרים והם הממליצים הכי טובים. בקשו מהלקוחות המרוצים שלכם לכתוב ביקורת מפרגנת עליכם בפייסבוק או בכל רשת חברתית אחרת.

 

בהצלחה!!!

שתף